Insulīna pumpju piederumi

Silhouette

Silhouette

Infūzijas sistēma ir vienreiz lietojama medicīniska ierīce, kas paredzēta medikamentu, tajā skaitā insulīna, ievadīšanai zemādā 20-40˚ leņķī. Infūzijas sistēmas lokanā katetra garums 13mm vai 17mm. Infūzijas sistēma jāmaina ik 48-72 stundas saskaņā ar ārstējošā ārsta ieteikumiem. Rekomendē ļoti tieviem vai aktīviem cilvēkiem, gados jauniem bērniem un grūtniecības laikā.

Sil-serter

Sil-serter

Infūzijas sistēma Silhouette ir saderīga ar ievadīšanas ierīci Sil-serter.

Sure T

Sure T

Infūzijas sistēma ir vienreiz lietojama medicīniska ierīce, kas paredzēta medikamentu, tajā skaitā insulīna, ievadīšanai zemādā 90˚ leņķī. Infūzijas sistēmas tērauda katetra garums 6mm, 8mm vai 10mm. Infūzijas sistēmas drošību rada papildu līpošā virsma. Infūzijas sistēma jāmaina ik 48-72 stundas saskaņā ar ārstējošā ārsta ieteikumiem. Rekomendē pacientiem ar alerģiju pret materiālu, no kura gatavoti lokanie katetri, kā arī maziem bērniem un grūtniecēm. Šī infūzijas sistēma ievadāma manuāli, ar roku.

Quick Set

Quick Set

Infūzijas sistēma ir vienreiz lietojama medicīniska ierīce, kas paredzēta medikamentu, tajā skaitā insulīna, ievadīšanai zemādā 90˚ leņķī. Infūzijas sistēmas lokanā katetra garums 6mm vai 9mm. Šī infūzijas sistēma ir saderīga ar ievadīšanas ierīci Quick-serter. Infūzijas sistēma jāmaina ik 48-72 stundas saskaņā ar ārstējošā ārsta ieteikumiem. Rekomendē: 9mm garā katetra kanile - pieaugušajiem pacientiem ar normālu ĶMI, 6mm gara katetra kanile - bērniem un tieviem pieaugušajiem.

Quick Serter

Quick Serter

Infūzijas sistēma Quick Set ir saderīga ar ievadīšanas ierīci Quick-serter.

Reservoir

Reservoir

Rezervuārs ir vienreiz lietojama medicīniska ierīce, kas paredzēta insulīna zemādas ievadīšanai. Rezervuārs tiek uzpildīts ar īslaicīgas darbības insulīna analogu vai īslaicīgas darbības insulīnu, savienots ar infūzijas sistēmu un ievietots insulīna pumpī. Ir divu tilpumu rezervuāri – 3ml un 1,8ml, kas paredzēti U100 vienību insulīna attiecīgi 300DV un 180DV iepildīšanai. Rezervuārs sastāv no trīs sastāvdaļām: drošības pārejas, rezervuāra un virzuļa.

medtronic