Kohleārie implanti

Synchrony kohleārā implanta sistēma

Kohleārā implanta sistēma Synchrony nodrošina lielisku
dzirdes sniegumu, izcilu uzticamību un nepārspējamu
drošību MR attēlveidošanas laikā. Tās pamatā ir uzņēmuma
MED-EL tehnoloģijas, kas izstrādātas, lai panāktu dabiskāku
dzirdes sajūtu.

Sīkāk skatīt šeit.

BoneBridge kaula vadāmības implanta sistēma

Bonebridge ir novatorisks kaula vadāmības implants, kas atrodas pilnībā zem neskartas ādas. Tas, izmantojot kaula vadāmību, ļauj tieši raidīt skaņu uz iekšējo ausi. Kaula vadāmībai ir būtiska nozīme cilvēkiem, kuriem skaņu uz iekšējo ausi nav iespējams pārsūtīt dabiskā ceļā tieši cau ārējo ausi un vidusausi. Tāpēc skaņa tiek pārraidīta caur galvaskausa kauliem uz iekšējo ausi, lai stimulētu dzirdes nervu.

Sīkāk lasiet šeit

Vibrant Soundbridge vidusauss implanta sistēma

Vairāk nekā 20 gadus Vibrant Soundbridge ir palīdzējis cilvēkiem visā pasaulē uzlabot dzirdi. Balstoties uz bagātīgu pagātnes pieredzi, esam izstrādājuši jaunu optimizētu vidusauss implantu paaudzi. Esam uzklausījuši vadošo ķirurgu un audiologu atsauksmes, kā arī ņēmuši vērā lietotāju vajadzības. To visu iestrādājām mūsu izstrādnē. Tādējādi esam radījuši sistēmu ar vairākām jaunām funkcijām un uzlabojumiem. Ir izmēģināti un pārbaudīti fundamentāli implanta darbības principi, kas ir palikuši nemainīgi un 20 gadus nodrošina izcilus rezultātus.

Sīkāk lasiet šeit

Maestro kohleāro implantu sistēma

Sistēma sastāv no diviem runas procesoriem, divām implanta konstrukcijām, plaša veida elektrodu izvadiem, kā arī šai sistēmai ir pieejamas dažādas nēsāšanas iespējas. Viena no MED-EL unikālajām īpašībām ir tāda, ka šīs iespējas ļauj ārstiem un ierīces saņemšanas kandidātiem izvēlēties tieši tādu elementu kombināciju, kas vislabāk atbilst īpašajām klīniskajām vajadzībām vai individuālai izvēlei. Visi elementi ir daļa no jaunākajām kohleāro implantu tehnoloģijām.

Opus runas procesori

OPUS runas procesori ir ļoti būtisks sasniegums dzirdes implantu tehnoloģiju attīstībā. Izmantojot jaunākos sasniegumus mikroshēmu un skaņas apstrādes tehnoloģiju izstrādē, šie procesori atbalsta inovatīvu attīstību, piedāvājot implantu izmantotājiem izcilu skaņas detalizētību un dzidrumu.

Uzlabotas elektrodu iespējas

MED-EL ir līderis kohleāro implantu nozarē tādēļ, ka spēj ražot dažāda veida īpaši mīkstus un elastīgus elektrodu izvadus jutīgās iekšējās auss maksimālai aizsardzībai. Dažāda veida elektrodu izvadu pieejamība ļauj ķirurgiem izvēlēties optimālāko risinājumu, kas vislabāk atbilstu katras personas individuālajai anatomiskajai situācijai. MED-EL standarta elektroda izvads ir neatkārtojams tādā ziņā, ka tas ir konstruēts īpaši garš un elastīgs, lai aizsniegtu auss gliemeža visaugstāk esošo daļu (virsotni) maksimāli liela skaita nervu šķiedru stimulēšanai. Tā kā elektroda izvads spēj nosegt auss gliemezi visā garumā (pilnīgs kohleārais pārklājums), tas sekmē visplašāko frekvenču diapazona un rezultātu stimulēšanu, nodrošinot visapmierinošāko dzirdes pieredzi.