Par mums

SIA “R.A.L.” dibināta 1993. gadā  un nodarbojas ar dažādu medicīnas preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību Latvijā un Baltijas valstu tirgū. SIA “R.A.L.” sadarbojas ar vairāk kā 20 Pasaulē vadošajiem medicīnas preču ražotājiem.

Mēs saviem klientiem piedāvājam iegādāties augstas kvalitātes un inovatīvu materiālu medicīnas preces ķirurģijai, ortopēdijai, plastiskai ķirurģijai, otolaringoloģijai (LOR), cukura diabēta pacientiem.

Mūsu  ilggadēji un pastāvīgi sadarbības partneri ir Latvijas valsts un pašvaldību medicīnas iestādes, to vidū Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīca, Bērnu Klīniskā universitātes slimnīca, Rīgas 2. Slimnīca, Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca, Rīgas 1. Slimnīca, Liepājas Reģionālā slimnīca, Ziemeļkurzemes Reģionālā slimnīca, Vidzemes slimnīca, Rēzeknes slimnīca, Daugavpils Reģionālā slimnīca, Orto Klīnika, Latvijas Jūras Medicīnas Centrs, Medicīnas sabiedrība ARS, Veselības Centrs 4, kā arī citas, dažādu profilu medicīnas iestādes.

Uzņēmuma darbinieki ir profesionāļi ar lielu darba pieredzi un augstu atbildības sajūtu, kas vienmēr ir gatavi sniegt padomu un palīdzēt Jums iegādāties medicīnas preces.